טיולים מאורגנים תל אביב
הטיולים של מוניות בית הכרם לתל אביב והמרכז, פורשים בפניכם מגוון של אפשרויות מכל סוג.
 
אנו ממליצים לשלב בטיול מבט לעבר בו נתמקד במבבנים מתקופה הבאו-האוס, כנסיות ומסגדים ומבט לעתיד כגון ביקור בקניון עזריאלי, יחד עם טיול בשדרות רוטשילד, חוף הים של תל אביב, איזור הטיילת, כיכר השעון ביפו ומסעדת חומוס אותנטי.
 
תל אביב - הידועה כעיר ללא הפסקה, מציעה מופעי רחוב רבים, פסטיבלים ואירועים עשירים במגוון נושאים.
 
 תל אביב
תל אביב תל אביב

תל אביב - מרכז החיים המודרני של ישראל ולב התרבות, האומנות והעסקים שלה. תל אביב מכונה "עיר ללא הפסקה" היות ועסקים רבים פתוחים בה 24 שעות, מסביב לשעון.
בתל אביב קיימות אטראקציות תיירותיות רבות - החל מחופיה המרהיבים, דרך הטיילת, איזור יפו ונווה צדק, מסעדות איכותיות מכל סוג, שווקים, תיאטראות, קניונים ועוד. 18% משטחה של תל אביב הינם פארקים מוריקים הפתוחים לרשות הציבור.


ראה מידע נוסף     
 יפו
יפו יפו

יפו היא עיר נמל עתיקה בארץ ישראל, לחוף הים התיכון. יפו התקיימה כעיר עצמאית במשך אלפי שנים עד שאוחדה ב-1949 עם תל אביב לתחומה העירוני של עיריית תל אביב-יפו, והיא מהווה מאז את אחד מרובעי תל אביב. מתחם יפו העתיקה הוא האזור שבו העיר יפו הייתה ממוקמת לאורך ההיסטוריה. כיום מתייחסים ליפו העתיקה כאל השטח שהיה מוקף בחומות במהלך המאה ה-19. המתחם ממוקם בראש גבעת הכורכר של יפו ובמדרונותיה, והוא נתחם במזרח ברחוב יפת ובדרום ברחוב לואי פסטר, הממוקמים בתוואי החפיר של חומות העיר.


ראה מידע נוסף     
 חוף הים של תל-אביב
חוף הים של תל-אביב חוף הים של תל-אביב

הטבע חנן את תל-אביב-יפו במתנה נפלאה: 14 קילומטרים של חוף ים. בחודשי הקיץ החמים מושך אליו החוף אלפי מתרחצים, הנהנים מהמפלט הקריר שמעניקים מי הים, מהשיזוף וממשחקי חוף שונים. בשאר עונות השנה, כשקרני השמש רכות יותר, יורדים אל החוף תיירים רבים המשתכנים במלונות שעל קו המים. משהתרחבה תל-אביב לכיוון הים, מיהרו פרנסיה לפתח מתקני חוף ושעשועים על שפת ימה. בשנות העשרים היו אלה המרחצאות והקזינו המפורסם, בו ניתן היה ללגום משקה קר אך לא להמר. בשנות השלושים בלטה במקום טיילת מפוארת.


ראה מידע נוסף     

 |  ראשי |  פרופיל  |  גלריית מקומות ואתרים  |  מבצעים לקבוצות וחברות  |  יצירת קשר  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
מוניות בית הכרם-טיולים והסעות בכל הארץ- www.jerusalemtaxi.co.il © כל הזכויות שמורות
מוניות בית הכרם כתובת: זאב וילנאי 4 ירושלים טלפון: 1-700-707-704 פקס: 02-5381395 נייד: 050-4895202
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל