טיולים מאורגנים אילת
אילת היא עיר נופש יפהייפיה אשר מכילה בתוכה שלל אפשרויות לנופשים. לאחר שנאסוף אתכם מכל מקום שתבקשו, נצא לכיוון אילת ברכב ממוזג עם מדריך מקצועי. בדרך, נעצור לחניית ביניים בחניון הידוע של יטבתה.
בעיר עצמה, נבקר באתר "עיר המלכים", במצפה התת ימי ובטיילת על כל דוכניה המגוונים. כמו כן נמליץ לכם על מסעדה אשר תקלע לטעמכם, משלל המסעדות המעולות אשר נמצאות בעיר.
 
 אילת
אילת אילת
אילת היא עיר במחוז הדרום בישראל, עיר נמל ותיירות. בעברה נקראה אילת אום רשרש, ובעבר הרחוק יותר בשם עציון גבר. ממועד כיבוש המקום שימשה כמחנה צבאי, נכבשה בשנת 1949, נוסדה כישוב אזרחי בשנת 1952 והוכרזה כעיר בשנת 1959. אילת סמוכה לטאבה שבשליטת מצרים, ולעקבה שבשליטת ירדן. משנת 1985 מוגדרת אילת כ"אזור סחר חופשי", הפטור ממע"מ (פרט למוצרים בודדים) וממסים נוספים.

ראה מידע נוסף     
 עיר המלכים
עיר המלכים עיר המלכים

עיר המלכים הינו פארק שעשועים שנמצא באילת, אשר נפתח ביוני 2005. הפארק נבנה בעזרת יועצים מדיסנילנד וסכומים רבים הושקעו בתפוארת הפארק ובמבנה. רוב האטרקציות בפארק מדברות על תקופת התנ"ך ומנסות להמחיש אותה. הפארק ממוקם בקצה הטיילת, סמוך ללגונה המזרחית. בארמון מרהיב ושובה עין תגלו פארק נושאי, המזכיר ארמון מלכים ומעביר למבקריו חוויה בלתי רגילה של מסע בזמן, במערות חצובות בסלע, בשייט באולמות שלמה המלך ובשפע של חוויות אינטראקטיביות בטכנולוגיות המובילות בעולם.


ראה מידע נוסף     
 המצפה התת ימי
המצפה התת ימי המצפה התת ימי

המצפה התת-ימי באילת הוא מצפה תת-ימי מדרום לעיר אילת, בטבורה של שונית אלמוגים. מהמצפה התת-ימי ניתן לצפות בדגים, אלמוגים, כרישים, חתולי ים, צבי ים ועוד מהסובב הימי של מפרץ אילת. כמו כן ניתן לעלות למגדל תצפית ולצפות בשונית האלמוגים של מפרץ אילת ובנוף הסביבתי.

המצפה בנוי משני אולמות אשר כל אחד מהם הוא מצפה תת-ימי נפרד. סביב אזור המצפה יש פארק ימי ובו מרכז מסחרי, חנויות תכשיטים ומזכרות, מסעדה, בר-קפה וקפה אושנריום. בין הפעילויות במצפה התת-ימי יש גם האכלת בעלי החיים בים תוך כדי צלילה.


ראה מידע נוסף     

 |  ראשי |  פרופיל  |  גלריית מקומות ואתרים  |  מבצעים לקבוצות וחברות  |  יצירת קשר  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
מוניות בית הכרם-טיולים והסעות בכל הארץ- www.jerusalemtaxi.co.il © כל הזכויות שמורות
מוניות בית הכרם כתובת: זאב וילנאי 4 ירושלים טלפון: 1-700-707-704 פקס: 02-5381395 נייד: 050-4895202
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל