טיולים מאורגנים בית לחם
הטיולים שלנו בבית לחם מבוצעים עם מדריכים מקומיים (חובה), בכל שפה אשר ידרוש לה הלקוח. אנו ממליצים לתיירים להתחיל את סיורם בישראל בבית לחם ובכנסיית המולד.

אורכו של הסיור בכנסיית המולד הוא כשלוש שעות והוא מלווה בהדרכה צמודה ועשירה. האיסוף והחזרה מתבצעים מכל מקום בארץ, לפי בחירת הלקוח.
 
 בית לחם
בית לחם בית לחם

בית לחם, שוכנת דרומית לירושלים והינה מאוכלסת ע"י תושבים בני הדת הנוצרית והמוסלמית. ייחודה של בית לחם - מעבר להיותה עיר עתיקה אשר אוזכרה בתנ"ך - היא היותה קדושה לדת הנוצרית היות ובה שוכנת "כנסיית המולד" בה נולד ישו, ע"פ המסורת הנוצרית והיא מאוזכרת בברית החדשה. הכנסייה נבנתה על הגבעה בה הנוצרים מאמינים כי עליה נולד ישו. הכנסייה מושכת אליה תיירים רבים לאורך כל ימות השנה, ובמיוחד לקראת חג המולד אשר מתרחש בתאריך ה- 24.12 בכל שנה, ע"י הלוח הגריגוריאני. המיסה שמבוצעת בכל שנה בתאריך זה בכנסיית המולד, משודרת באמצעי התקשורת למליוני מאמינים ברחבי העולם.
העיר מציעה, מעבר לכנסיית המולד- שווקים דינאמיים ואטראקטיביים, אוכל אותנטי ואוכלוסיה מקומית מסבירת פנים אשר ידועה במנהגי הכנסת האורחים שלה.


 קבר רחל
קבר רחל קבר רחל

קבר רחל הוא מבנה במבואותיה הצפוניים של בית לחם, המזוהה כמקום שבו נקברה רחל אשת יעקב, ומהווה מקום תפילה ליהודים, ובעיקר לנשים יהודיות. אנשים רבים פוקדים את המקום ביום י"א בחשוון, המקובל כיום פטירת רחל אמנו, כדי להתפלל על קברה. המבנה נמצא בצידו של כביש 60 הישן, שנסלל על בסיס תוואי דרך האבות הקדומה. דעת מיעוט מזהה את קבר רחל האמיתי באתר מצפון לירושלים - קובור בני אישראיל.


ראה מידע נוסף     
 כנסיית המולד
כנסיית המולד כנסיית המולד

כנסיית המולד שהיא אחת הכנסיות העתיקות בעולם כולו, ממוקמת בסמוך לכיכר המולד במרכז העיר בית לחם. כנסייה זו נחשבת לאחד האתרים הקדושים והחשובים ביותר בעולם הנוצרי כולו. הכנסייה נוסדה לראשונה בתקופת שלטונו של הקיסר קונסטנטינוס סביב שנת 330 לספירה. בשנת 539 לספירה חרבה הכנסייה במהלך המרד השומרני, אם כי מספר שנים מאוחר יותר היא שוקמה בהוראתו של הקיסר יוסטיניאנוס. כנסיית המולד נבנתה מעל למערה עתיקה הנחשבת במסורת הנוצרית למקום לידתו של ישו.


ראה מידע נוסף     
 בית לחם במסורת הדתות
בית לחם במסורת הדתות בית לחם במסורת הדתות

בבית לחם חיו אנשים חשובים הן בעיני היהודים והן בעיני הנוצרים ובה אירעו אירועים בעלי משמעות לבני שתי הדתות.
במסורת היהודית - לפי מסורת היהודים, בית לחם היא עיר הולדתו של דוד המלך בתחום נחלת שבט יהודה. סיפור מגילת רות נסוב סביב העיר הזו. השופט אבצן היה מעיר זו. לפי המסורת רחל נקברה לא הרחק מבית לחם, והמבנה הקרוי "קבר רחל" והמצוי במבואותיה הצפוניים, שימש אתר עלייה לרגל בכל הדורות.
במסורת הנוצרית - לפי מסורת הנוצרים ישו נולד בעיר וכנסיית המולד הנמצאת בה נבנתה לפי אמונתם על הגבעה בה התרחשה הלידה.


 |  ראשי |  פרופיל  |  גלריית מקומות ואתרים  |  מבצעים לקבוצות וחברות  |  יצירת קשר  |  מפת אתר  |  הוספה למועדפים  | 
מוניות בית הכרם-טיולים והסעות בכל הארץ- www.jerusalemtaxi.co.il © כל הזכויות שמורות
מוניות בית הכרם כתובת: זאב וילנאי 4 ירושלים טלפון: 1-700-707-704 פקס: 02-5381395 נייד: 050-4895202
  בניית אתרים לעסקים   אינטרדיל